Kontakty

Drobečková navigace

Obecní úřad > Obec > Fotogalerie > Akce v obci > Akce v roce 2013 > Úspěšná sezóna hasiček

Úspěšná hasičská sezóna žen z Lodína

Letos se nám v soutěžích opravdu dařilo. Nastoupily jsme do nich v nových dresech a mikinách, na které nám přispělo několik sponzorů. Osazení družstva se opět trochu změnilo, ale i přes tuto změnu se nám povedlo vybojovat celkově 1. místo v Podorlické lize, která je na nástřikové terče.

Hasičky z Lodína

Nejvíce si ceníme výhry v Častolovicích. Právě tam se rozhodovalo o tom, kdo bude vítězem Podorlické ligy. Do poslední chvíle to bylo opravdu napínavé (viz. tabulka výsledků), protože v prvním pokusu jsme dostaly N (neplatný pokus), takže jsme do druhého pokusu šly s nervozitou, ale povedlo se nám to a dosáhly jsme nejlepšího času za celou sezónu. Dále jsme vyhrály putovní poháry v Opočně a v Častolovicích, které se budeme snažit obhájit i v dalších letech. Kromě Podorlické ligy jsme zkoušely obstát i v jiných ligách jako např. ve Východočeské hasičské lize nebo v Pardubické lize. Celkem jsme se zúčastnily patnácti závodů. Toto vše se nám podařilo za pomoci našeho trenéra Jaroslava Keprty z Tutlek a za pomoci sponzorů. Tímto bych jim chtěla za celé družstvo poděkovat.

Pokud někoho z vás článek oslovil a měly byste zájem tento sport vyzkoušet (platí pro dívky/ženy od 15 - ? let), neváhejte a ozvěte se na e-mail: peetulinka03@seznam.cz.

Petra Šavrdová

Výsledná tabulka

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.lodin.cz

Registrujte se zde

Fulltextové vyhledávání