Kontakty

Drobečková navigace

Obecní úřad > Obec > Fotogalerie > Akce v obci > Akce v roce 2010 > Dopravní odpoledne 2010

Dopravní odpoledne

Neuvěřitelné se stalo skutkem! V naprosto deštivém týdnu se nad všemi, kteří nelenili a přišli se podívat na sobotní dopravní odpoledne, smilovalo počasí a alespoň na chvilku nám připomenulo, že se blíží léto.

Trať, která se klikatila na parkovišti před koupalištěm, si všichni "závodníci" společně s Verčou prošli, přičemž si zopakovali význam některých dopravních značek. Pak už nic nebránilo zahájení spanilé jízdy, při níž šlo víc o kvalitu než o rychlost. Až na pár drobných pádů se vše obešlo bez zranění a všechny děti bezpečně dorazily do cíle, kde na ně čekala sladká odměna.

Všichni měli možnost posedět v hasičském či policejním voze, maják se každou chvíli ozval, což se "prckům" samozřejmě nesmírně líbilo, maminkám s kočárky už méně... Na nosítkách poblíž sanitky jsme se mohli všichni přiučit, jak ošetřit odřeniny a další drobné úrazy. Odvážnější se chopili pastelek a vybarvili předkreslené značky. Rozhodně se nikdo nenudil...

Z akce si každý malý cyklista něco odnesl - drobné sladkosti, píšťalku (nejvíc tuto odměnu ocenili rodiče), pexeso s dopravními značkami. Navíc jsme všichni udělali něco pro to, aby náš pobyt na silnici byl zase o malý kousek bezpečnější, a to není rozhodně málo. I za to našim maminám děkujeme!

PS

>>více fotografií zde...

 

 

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.lodin.cz

Registrujte se zde

Fulltextové vyhledávání