Kontakty

Drobečková navigace

Obecní úřad > Obec > Fotogalerie > Akce v obci > Akce v roce 2013 > Dětský den

Dětský den

Sobotní odpoledne lákalo navštívit koupaliště a zchladit svoje tělo ve studené vodě. Kdo si nechal tuto činnost ujít a navštívil dětský den u staré školy, určitě toho nelitoval.

Pro děti byla připravena řada zajímavých disciplín, za které si odnesly spoustu sladkostí, kdo vydržel, pochutnal si na párečku a kofole. Největší zájem byl o střelbu ze vzduchovky a luku, přesnou mušku vyzkoušely děti také při střelbě florbalkou, rychlost a obratnost prověřila překážková dráha a v teplém počasí přišla vhod i disciplína s nošením vody. Pro zájemce bylo připraveno i malování na obličej, o které byl eminentní zájem (fronta prakticky nikdy nekončila). Příjemným zpestřením se stal koník s bryčkou, který nesčetněkrát objel dolní konec obce a svezl několik desítek dětí i dospělých. Rodičové si pochutnali na vepřové kýtě a chlazeném pivu, tzn. že se nikdo nenudil.

Všem organizátorům - za všechny je třeba jmenovat Milana Bartoně mladšího a Lukáše Bílka i další členy SDH Lodín - moc děkujeme a chválíme perfektně připravenou akci.

 

>>fotografie zde...

 

 

 

 

Stránky zdarma

Vytvořte si vlastní webové stránky zdarma na doméně www.lodin.cz

Registrujte se zde

Fulltextové vyhledávání